HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

About Image
ANNAÇLAR, üstün müşteri memnuniyeti ilkesini hızlı ve kaliteli hizmeti ile tamamlayan Güney Marmara Bölgesinin en büyük satış - pazarlama ve dağıtım şirketlerinden biridir.1984 yılında Mehmet,Salih,Abdülkadir ve Servet ANNAÇ kardeşŸlerin girişimi ile faliyetine başlayan ANNAÇLAR,Dermirtaş Organize Sanayi Bölgesindeki 10.000m2'lik Kapalı alandaki modern teknolojiye sahip depoları ve idariofisleri ile hizmet vermektedir.


About Image
ANNALJLAR uzman kadrosu ve dağıtım filosu ile Güney Marmara Bölgesinde başta gıda olmak üzere temizlik hijyen sistemlerinden oluşan yaklaşık 3000 çeşit ürünün satış ve pazarlama faaliyetini gerçekleştirmekte ve tam zamanında müşŸterisine ulaştırmaktadır. Endüstriyel pazarlama alanındaki faaliyeti ile her yıl vergi rekortmenleri arsında yer alan ANNAÇLAR,Bursa'nın en büyük 50 şirketinden biridir.


About Image
ANNALJLAR'ın hedef pazarı ctering şirketleri,fabrikalar,oteller,restaurantlar,fastfoodlar,okullar,askeri kuruluşŸlar,devlet kurumları,pastahaneler ve toptancılar başŸta olmak üzere tüm toplu tüketim noktalarıdır.MüşŸterlerini ve tedarikçilerini işŸ ortağı olarak gören ve sorunlarında danışŸmanlık görevini üstlenen şŸirketimiz sektöründeki tüm yenilikleri ve markaları dünya ile ayn anda müşŸterilerine sunmaktadır.


About Image
ANNALJLAR 2005 yılında aldığı ISO 9001-2000 ve HACCP Kalite sistemi standartlarından ödün vermeden en kaliteli hizmeti vermektedir.Dünya'nın önde gelen şŸirketlerinin işŸ ortaklığı için güvendiğŸi ANNAÇLAR,dünya devleri ile müşterileri arasında kusursuz bir köprü görevi üstlenmektedir.